Pipetto

Pipetto Hakkında

Firmamız 2018 yılında Pipetto kağıt pipet markası ile faaliyetlerine başlamıştır. Tamamen gıda güvenli olması, herhangi bir kimyasal içermemesi ve biyolojik olarak parçalanabilir olması sebebiyle ekolojik sistemin bir parçası olma fikrini benimsemiştir.

Müşterilerimize 1.000 adetten başlayan baskı olanakları, sınırsız renk ve desen çeşitliliği ile geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Özel organizasyonlarda ve günlük tüketim için kullanılan pipetlerin marka değerini öne çıkaran ve doğrudan pipet üzerine uygulanan baskı teknolojisi ile ürünü özelleştirmek için müşterilerimize sınırsız hizmet sunuyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olabilecek hızlı, güvenilir, sağlıklı bir hizmet sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Vizyon

“Sektöründe lider olarak, teknolojik çağı yakalamayı hedefleyen ve yenilikçi düşünceyi benimseyen Uluslararası arenada söz sahibi olmayı hedeflemek. Çevre dostu ve daha yaşanabilir bir dünya için güçlü bir değer yaratmayı hedeflemek. ”

Misyon

“Sürekli yenilenen, daha iyiye ulaşmak için çalışan, birlikte ekip olma ruhunu kağıt pipetlerin dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı üzerine yansıtan bir kuruluş olmak.”